İnci Bayan Kışlık Bot Modelleri

İnci Bayan Kışlık Bot Modelleri

İnci, Türk deri sektörünün öncü markaları arasında yer almaya ve yıllardır modaya yön vermeye devam ederken, yeni neslin beğenisini kazanacak, mevcut tüketiciler için de vazgeçilmez sayılacak özgün tasarımlar yaratıyor. Her yeni sezonda fark yaratan İnci, kusursuzluğun yarattığı titiz tarzı, yeniden yorumlanmış vintage etkisi, modern dokunuşlu çizgileri ve renk yelpazesiyle seçimlerinize ortak oluyor.

Bizde sizler için bu yazımızda inci marka bayan bot modellerini inceleyeceğiz. Bu botların fiyatları, tasarımları, özellikleri ve hitap edeceği kesimler ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle inci marka bayan bot modelleri genellikle orta yaş ve üstü bayan kesimlerine hitap eden bir anlayışı benimsemiş olsa da; bazı modellerinde genç bayanlara yönelik tasarımları da mevcuttur. İnci bot tasarımlarında genel olarak kapalı renkler ve uzun topular kullanmayı tercih eden bir firma görüntüsü vermektedir. Daha çok resmi bir tasarım ile karşımıza çıkan bu botlar çalışan bayanlar için oldukça kullanışlı ve şık bir görünüm kazanmaları içinde birer avantaj sağlayacak cinsten tasarımlar içermektedir.
İnci bayan bot modellerinin ortalama fiyat aralığına değinecek olursak; biraz cep yakan cinsten olduğunu söyleyebiliriz.

Bu botların genel fiyatları 240 tl ile 340 tl arasında değişmektedir. Dilerseniz şimdi sizler için hazırladığımız ve en güzel inci marka botlardan oluşan galerimize bir göz atınız.
Haberin Fotoğraf Galerisi için Tıklayınız...

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz