Sektörün Öncüsü Bambi’den Bayan Bot Modelleri

Bambi'den Bayan Bot Modelleri

1961 yılında Beyoğlu’nda bir mağaza ile ticaret hayatına atılan Bambi günümüzde 61 satış mağazasına ulaşmıştır. Kadın ve erkek giyiminde sektörün öncü markalarından birisi olan Bambi özellikle ayakkabı modelleri denildiğinde akla gelen sayılı markalardandır. Bizler de kış aylarının yaklaştığını, havaların soğuduğunu düşünerek sitemize Bambi bayan bot modellerini eklemeyi uygun gördük.

Bambi bayan bot modellerinde sizin de inceledikten sonra fark edeceğiniz gibi ağırlıklı olarak siyah, kahverengi ve tonları kullanılmış. Hareketli, hayatı dolu dolu yaşayan bayanları da düşünen Bambi kreasyonlarında kırmızı, pembe, sarı, mavi ve tonlarındaki renklerde de bayan bot modellerine yer vermektedir. Bambi bayan çizme modellerini incelemek isterseniz ana sayfamıza dönüp ilgili kategoriye tıklayabilirsiniz.

Bambi bayan bot fiyatları diğer markaların bot fiyatlarından biraz daha pahalı diyebiliriz. 150 ile 250 lira civarında değişen fiyatların oynamasındaki en büyük etken botun modelidir. Şayet fiyatların bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız yapmanız gereken butigo, zizigo, markafoni ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Bambi kampanyalarını incelemek olmalıdır. Ek olarak kampanyadaki fiyatların 50 ile 125 lira arasında değiştiğini söylemeden edemeyeceğiz.

Bambi Bayan Bot Modelleri – (Resimleri Büyük Boy Görmek için Üzerlerine Tıklayınız.)

Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri

Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri

Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri Bambi Bayan Bot Modelleri

Yorumlar

Yorum Yaz